Polis gazisi 45 sporcu, havalı tabanca poligonunda birincilik için yarıştı - Erzurumlular

Polis gazisi 45 sporcu, havalı tabanca poligonunda birincilik için yarıştı - ErzurumlularErzurumlular

12 Ağustos 2022 - 01:49

Polis gazisi 45 sporcu, havalı tabanca poligonunda birincilik için yarıştı

Emniyet teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen atış yarışmasında Murat Akkaya birinci, Mehmet Açıkdaş ikinci, Mehmet Beğen üçüncü oldu.

reklam
Polis gazisi 45 sporcu, havalı tabanca poligonunda birincilik için yarıştı
Son Güncelleme :

07 Nisan 2022 - 16:47

42 views
Ankara

Emniyet teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, havalı tabanca atış yarışması düzenlendi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Başkanlığının Gölbaşı yerleşkesindeki Şehit Mustafa Yavaş Okçuluk ve Havalı Tabanca Poligonu’nda, Özel Harekat Başkanlığı, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanlığı ile Gaziler Engelli Spor Kulübü iş birliğinde havalı tabanca müsabakalarının final atışları yapıldı.

Etkinliğin açılışında konuşan Gaziler Engelli Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Aydın Şendere, 45 gazi ile başladıkları yarışmalarda, Özel Harekat Başkanlığı ile Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanlığının her türlü ihtiyaçlarını karşıladığını belirterek teşekkür etti.

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Dairesi Başkanı Ayşegül Özcan ise polis teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü kapsamında bu hafta bir çok etkinlik düzenlendiğini, söz konusu etkinliğin de bu amaçla yapıldığını anlattı.

Her yıl, 10 Nisan ve Gaziler Günü’nde benzer etkinlikler düzenlediklerini ifade eden Özcan, “Önemli olan gazilerimizin sosyal hayata motive ve adapte olmaları, onları evlerinden çıkarmak. Travmalarına bir nebze olsun iyileştirici bir aktivite olması için bu spor etkinliklerini yapmaya başladık, devam da edeceğiz. Türkiye’deki tüm gazilerimizi bu organizasyonların içerisine katmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Özcan, dereceye girenlere hediye ve madalyalarını 10 Nisan’da takdim edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından düzenlenen final atışları sonunda Murat Akkaya birinci, Mehmet Açıkdaş ikinci, Mehmet Beğen üçüncü, Murat Tekin ise dördüncü oldu.

Turnuvanın birincisi Murat Akkaya, gazilerin sosyal hayata daha çok konsantre olmak için bir arada olduklarını dile getirerek, etkinliği düzenleyenlere teşekkür etti.

Atışların ardından turnuvaya katılan tüm gazilere Özel Harekat Başkanı Selami Türker, Gaziler Engelli Spor Kulübü Başkanı emekli polis özel harekatçı gazi Ömer Kula ile Sosyal Hizmetler ve Sağlık Dairesi Başkanı Ayşegül Özcan tarafından sertifika verildi.

Kaynak: AA

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 1 4 3
2 Alanyaspor 1 2 3
3 Trabzonspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Atakaş Hatayspor 0 0 0
14 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0