Genç ve yıldız milli eskrimciler, Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek - Erzurumlular

Genç ve yıldız milli eskrimciler, Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek - ErzurumlularErzurumlular

14 Ağustos 2022 - 21:27

Genç ve yıldız milli eskrimciler, Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek

Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek Gençler ve Yıldızlar Dünya Eskrim Şampiyonası’nda 29 milli sporcu piste çıkacak.

reklam
Genç ve yıldız milli eskrimciler, Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 10:44

47 views
Ankara

Türkiye Eskrim Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Dubai’de 2-10 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonda 102 ülkeden 1700 sporcu, kılıç, flöre, epe ve takım müsabakalarında mücadele edecek.

Şampiyonaya katılacak milli sporcular ve maç programı şöyle:

2 Nisan Cumartesi:

Genç kadınlar kılıç: Begüm Alkaya, Nisanur Erbil, Nil Güngör

Genç erkekler kılıç: Tolga Aslan, Muhammed Furkan Kalender, Adem Doruk Küpeli, Alkım Öztürk

3 Nisan Pazar:

Yıldız kızlar kılıç: Begüm Alkaya, Alara Çermen, Nil Güngör

Yıldız erkekler kılıç: Tolga Aslan, Kerem Çağlayan, Adem Doruk Küpeli

4 Nisan Pazartesi:

Genç kadınlar kılıç takım

Genç erkekler kılıç takım

5 Nisan Salı:

Genç kadınlar flöre: Nazlı Ceren Alioğlu, Almıla Birçe Durukan, Alisa İsbir, Melike Taşdelen

Genç erkekler flöre: Can Alkış, Alp Eyüpoğlu, Utku Özyalçın

6 Nisan Çarşamba:

Yıldız kızlar flöre: Fatima Zehra Anbarlılar, Almıla Birçe Durukan, Alisa İsbir

Yıldız erkekler flöre: Poyraz Ege İlman, Tan Sezer, Kayhan Sırmacı

7 Nisan Perşembe:

Genç kadınlar flöre takım

Genç erkekler flöre takım

8 Nisan Cuma:

Genç kadınlar epe: Aleyna Ertürk, Kayra Naz Özcan, Damlanur Sönmüş, Berra Sonyüksek

Genç erkekler epe: Emir Akal, Halis Efe Elibol, Cengizhan Öner

9 Nisan Cumartesi:

Yıldız kızlar epe: Aleyna Ertürk, Kayra Naz Özcan, Berra Sonyüksek

Yıldız erkekler epe: Halis Efe Elibol, Murat Meriç, Yalgın Yeter

10 Nisan Pazar:

Genç kadınlar epe takım

Genç erkekler epe takım

Kaynak: AA

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Medipol Başakşehir 1 4 3
4 Corendon Alanyaspor 1 2 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Bitexen Giresunspor 2 0 3
7 Galatasaray 2 0 3
8 Yukatel Kayserispor 2 0 3
9 Fenerbahçe 1 0 1
10 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
11 Gaziantep FK 1 0 1
12 arabam.com Konyaspor 1 0 1
13 MKE Ankaragücü 1 0 1
14 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
15 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
16 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Altınordu 1 0 1
6 Gençlerbirliği 1 0 1
7 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
8 Çaykur Rizespor 1 0 1
9 Adanaspor 0 0 0
10 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
11 Erzurumspor FK 0 0 0
12 Göztepe 0 0 0
13 Pendikspor Futbol 0 0 0
14 Sakaryaspor 0 0 0
15 Tuzlaspor 0 0 0
16 Altaş Denizlispor 1 -1 0
17 Manisa FK 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0